Умови та положення

CHIGANTSEWA УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ (угода користувача)

30.08.2023

Вітаємо на Chigantsewa! Chigantsewa та її афілійовані компанії (далі – “Chigantsewa”) надають функції веб-сайту, продукти та послуги Вам, коли ви відвідуєте або робите покупки на Chigantsewa.com, використовуєте інші продукти, послуги, веб-сайти або мобільні додатки Chigantsewa (далі – разом з Chigantsewa.com – “Послуги Chigantsewa”) – усе це підлягає наступним Умовам та Положенням. Ми залишаємо за собою право змінювати ці Умови та Положення в будь-який час без попередження. Користуючись Chigantsewa.com або іншими Послугами Chigantsewa, ви погоджуєтеся з цими Умовами та Положеннями. Будь ласка, уважно прочитайте їх.

Chigantsewa пропонує різноманітні Послуги, і в деяких випадках можуть застосовуватися додаткові умови. Коли ви використовуєте Послугу Chigantsewa (наприклад, мобільні додатки Chigantsewa), ви також піддаєтеся конкретним директивам, умовам і угодам, що стосуються цієї конкретної Послуги Chigantsewa (“Умови Використання”). У випадку будь-якого неузгодження між цими Умовами та Положеннями та Умовами Використання, переважають Умови Використання.

ЛІЦЕНЗІЯ ТА ДОСТУП

За умови вашого дотримання цих Умов та Положень та будь-яких відповідних Умов Використання, а також після сплати будь-яких застосовних платежів, Chigantsewa надає вам обмежену, невиключну, непередавальну, не-субліцензовану та повністю відкликнувану ліцензію на доступ і використання Послуг Chigantsewa.

Ця ліцензія призначена виключно для особистого, не-комерційного використання Послуг Chigantsewa.

Зокрема, ліцензія на доступ до Chigantsewa.com призначена для покупок предметів біжутерії, коштовних та інших прикрас для особистого використання, що продаються на Chigantsewa.com, і не передбачає комерційного використання або використання від імені будь-якої третьої сторони, за винятком випадків, коли це явно дозволено нами заздалегідь та нашою винятковою ухвалою з письмовою згодою.

Ця ліцензія не включає: перепродаж або комерційне використання будь-якої Послуги Chigantsewa або її змісту; збір або використання списків продуктів, описів, зображень або цін; похідне використання будь-якої Послуги Chigantsewa або її змісту; завантаження, копіювання або використання інформації про обліковий запис на користь будь-якої третьої сторони; або використання засобів добування даних, роботів (ботів) або подібних інструментів збору та видобування даних.

Всі права, які вам не надані виразно в цих Умовах та Положеннях або в будь-яких Умовах Служби, зберігаються та залишаються за Chigantsewa або її ліцензіарів, постачальників, видавців, власників прав або інших постачальників вмісту.

Жодна Послуга Chigantsewa, або будь-яка її частина, не може бути відтворена, подвоєна, продана, перепродана, відвідана або використана іншим чином для комерційних цілей без письмової згоди Chigantsewa.

Ви не можете створювати рамки або використовувати техніки відтворення для закриття будь-якого товарного знаку, логотипу або власної інформації (включаючи зображення, текст, розташування сторінки або форму) Chigantsewa без письмової згоди Chigantsewa.

Ви не можете використовувати мета-теги або будь-який інший “прихований текст”, використовуючи ім’я або товарний знак Chigantsewa без письмової згоди Chigantsewa.

Chigantsewa залишає за собою право відмовити у наданні послуг, припинити роботу з обліковими записами та / або скасувати замовлення на власний розсуд, включаючи, без обмежень, випадки, коли поведінка клієнта порушує ці Умови та Положення, чинне законодавство або завдає шкоди нашим інтересам. Іншими словами, ви не можете зловживати Послугами Chigantsewa.

МІЖНАРОДНИЙ ДОСТУП; САНКЦІЇ ТА ПОЛІТИКА ЕКСПОРТУ

Послуги Chigantsewa можуть бути доступні з країн, що перебувають за межами України, і можуть містити посилання на продукти або послуги, недоступні за межами України. Такий доступ або посилання не означають, що такі продукти або послуги будуть доступні за межами України. Якщо ви отримуєте доступ до Послуг Chigantsewa за межами України та використовуєте їх, ви зобов’язані дотримуватися всіх відповідних законів і нормативів.

Ви не можете використовувати будь-які Послуги Chigantsewa, якщо вас стосуються санкції США або санкції, відповідні законам США, накладені урядами країни, де ви використовуєте Послуги Chigantsewa. Ви повинні дотримуватися всіх вимог експорту та повторного експорту США або інших обмежень, що можуть стосуватися товарів, програмного забезпечення (включаючи програмне забезпечення Chigantsewa), технологій та послуг.

Ви не можете отримати доступ до посилань, продуктів та послуг Chigantsewa перебуваючи на території Російської Федерації, Беларусі, Ірану, Венесуели, Еритреї та Північної Кореї. Також ви не можете використовувати платіжні засоби цих країн для отримання послуг та продуктів Chigantsewa.

ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ

Якщо це дозволяє актуальна версія сайту чи іншого програмного забезпечення Chigantsewa, Ви можете опублікувати відгуки, коментарі, фотографії, відео та інший вміст; і надсилати пропозиції, ідеї, коментарі, питання чи інші матеріали або інформацію (далі – “Контент”), за умови, що Контент відповідає нашим Комунікаційним Правилам і не є інакше незаконним, непристойним, загрозливим, образливим, порушує особисту недоторканність, порушує права інтелектуальної власності або є інакше образливим для третіх осіб.

Якщо Ви публікуєте або надсилаєте Контент і, якщо актуальною політикою Chigantsewa не вказано інше, Ви надаєте Chigantsewa невиключне, безоплатне, постійне, незворотне і повністю підліцензоване право використовувати, відтворювати, змінювати, адаптувати, публікувати, виконувати, перекладати, створювати похідні роботи, розповсюджувати та показувати такий Контент по всьому світу в будь-яких засобах масової інформації.

Ви також надаєте Chigantsewa та субліцензатам право використовувати ваше ім’я, яке ви надаєте у зв’язку з таким Контентом, якщо вони цього бажають.

Ви заявляєте і гарантуєте, що ви володієте або інакше контролюєте всі права на Контент, який ви надсилаєте; що Контент є точним і не завдаватиме шкоди нікому; і що Ви відшкодуєте Chigantsewa за всі претензії, що виникають внаслідок Контенту, який ви надсилаєте.

Chigantsewa має право, але не зобов’язана, відстежувати, редагувати або видаляти будь-яку діяльність або Контент.

Chigantsewa не несе відповідальності і не припускається жодної відповідальності за Контент, опублікований вами або будь-якою третьою стороною, і може не переглядати опублікований Контент.

ВАШ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

Деякі послуги Chigantsewa можуть вимагати наявності облікового запису, і Ви можете бути зобов’язані увійти до свого облікового запису. Ви несете повну відповідальність за збереження конфіденційності облікового запису та обмеження доступу до нього. Використовуючи послуги Chigantsewa, Ви погоджуєтесь взяти на себе відповідальність за дії, виконані під вашим обліковим записом. Повідомте нас негайно про несанкціоноване використання Вашого облікового запису.

Chigantsewa не продаватиме товари або послуги неповнолітнім особам. Якщо Ви – неповнолітня особа (менше 18 років відповідно чинного законодавства України), Ви можете користуватися послугами Chigantsewa за умови участі батьків або опікуна.

Chigantsewa може відмовити в обслуговуванні, припинити облікові записи, скасувати замовлення або видалити зміст за своєю власною розсудливістю.

ЕЛЕКТРОННІ КОМУНІКАЦІЇ

Користуючись послугами Chigantsewa, Ви можете спілкуватися з нами електронним шляхом.

Ви погоджуєтеся отримувати від нас електронні комунікації, такі як електронні листи, повідомлення, сповіщення на мобільний пристрій або повідомлення на цьому сайті, чи через інші послуги Chigantsewa. Такі комунікації відповідають юридичним вимогам до письмових документів.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО ТА ТОВАРНІ ЗНАКИ

Увесь вміст, доступний через будь-яку послугу Chigantsewa, включаючи текст, графіку, логотипи, зображення, аудіо, відео та програмне забезпечення, належить Chigantsewa або його постачальникам вмісту.

Торгові марки, фірмовий стиль та власна інформація, що включена в послуги Chigantsewa, належать Chigantsewa та захищаються відповідними законами про авторське право.

Використання будь-якої інтелектуальної власності без згоди Chigantsewa письмової заборонено. Торгові марки, фірмовий стиль та інтелектуальна власність не можуть використовуватися без дозволу.

СКАРГИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВ

Ми поважаємо інтелектуальну власність інших. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права порушені, скористайтеся процедурою в поданні скарг на порушення авторських прав.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Будь ласка, ознайомтесь з нашою Політикою конфіденційності, яка регулює використання послуг Chigantsewa. Політика конфіденційності доступна тут.

РИЗИК ВТРАТИ, ПОВЕРНЕННЯ / ВІДШКОДУВАННЯ ТА ПРАВО ВЛАСНОСТІ

Ризик втрати і право власності на придбані товари переходить до Вас після передачі перевізнику.

Право власності на повернуті товари переходить після їх отримання в нашому центрі обробки замовлень. Повернення можуть бути здійснені без обов’язку повернення товару.

Ви несете відповідальність за перевірку повернення перед відправкою.

Chigantsewa не несе відповідальності за супровідні товари і може не повертати їх вам.

Для отримання додаткової інформації про повернення та відшкодування, див. нашу Політику доставки та повернень.

ОПИС ТОВАРІВ; ТИПОВІ ПОМИЛКИ; ЗМІСТ САЙТУ

Chigantsewa прагне до точності. Проте описи та зміст товарів та послуг Chigantsewa не гарантовано на 100% точність, повноту або відсутність помилок.

Якщо товар відрізняється від опису, вашим єдиним засобом до отримання відшкодування є повернення товару в невикористаному стані.

У разі неправильних цін або інформації Chigantsewa може відмовити або скасувати замовлення.

Зміст, опис та медіа-матеріали товарів на Chigantsewa.com надаються виключно в ознайомчих цілях.

Зверніться до кваліфікованого фахівця за консультацією щодо здоров’я або перед використанням наших товарів та послуг.

Відгуки користувачів на послуги Chigantsewa є особистими і можуть не відображати погляди Chigantsewa.

Представлення товарів на Chigantsewa.com надаються Chigantsewa, а не постачальниками, якщо не вказано інше.

Послуги Chigantsewa можуть містити посилання на сторонні сайти. Chigantsewa не несе відповідальності за ці сайти, їх зміст та потенційні користь чи завдану шкоду.

ПРИПИНЕННЯ ДОСТУПУ (РОЗІРВАННЯ КОРИСТУВАЦЬОЇ УГОДИ) ТА НАСЛІДКИ ПРИПИНЕННЯ ДОСТУПУ (РОЗІРВАННЯ КОРИСТУВАЦЬОЇ УГОДИ)

Chigantsewa в односторонньому порядку може припинити будь-які надані за цими Умовами та положеннями дозволи та доступи без попередження.

Після завершення припиніть доступ до послуг Chigantsewa.

Chigantsewa в односторонньому порядку може анулювати паролі, відмовити в доступі або закривати (видаляти) існуючі облікові записи за своєю власною розсудливістю.

Припинення доступу, ануляція, видалення облікового запису, розірвання користувацької угоди не впливає на права та обов’язки, що виникають до завершення.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Послуги Chigantsewa, включаючи контент, товари та інші послуги, надаються “як є” та “як доступно”, якщо інше не вказано в письмовій формі.

Chigantsewa не гарантує, що послуги Chigantsewa не містять помилок або є безперервними.

Chigantsewa відмовляється від усіх гарантій, які є явними або неявними.

Користуючись сайтом, матеріалами, послугами Chigantsewa, Ви погоджуєтеся з обмеженням відповідальності Chigantsewa.

СУДОВІ СПОРИ, ЗАСОБИ  ТА ЗАКОН, ЩО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ

Будь-який спір, пов’язаний з послугами Chigantsewa, товарами або цими Умовами та положеннями, буде вирішуватися через обов’язкову арбітражну процедуру відповідно до Закону України.

Ви погоджуєтеся з арбітражем як виключним засобом врегулювання, який здійснюється індивідуально.

Колективні або представницькі дії не допускаються.

Правові процедури щодо заборони зловживання інтелектуальною власністю допускаються.

ЗМІНИ ТА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Chigantsewa залишає за собою право змінювати свої веб-сайти, політику, Умови надання послуг та ці Умови та положення.

Якщо будь-який пункт вважається недійсним, решта залишаються дійсними.

НАША АДРЕСА

Україна, місто Київ, вулиця Жилянська 68, офіс №8

contact@chigantsewa.com