Гарантія

“Chigantsewa” гарантує відповідність виробів і надає гарантійне обслуговування, яке включає усунення прихованих недоліків, що виникли з вини виробника.

Купуючи прикраси на  chigantsewa.com, будьте впевнені, що ви купуєте якісну продукцію. Термін гарантії прикрас – 2 роки з моменту покупки. Гарантійний термін вказаний на чеку який буде надісланий вам у електронному вигляді на вашу пошту. 

Умови гарантійного обслуговування:

– для виконання гарантійного ремонту покупець повинен мати товарний чек з датою продажу;
– гарантійний ремонт не розповсюджується на вироби, які мають механічні пошкодження, сліди взаємодії з лужними миючими засобами, речовинами, що містять хлор і йод, кремами та мазями, які містять ртуть та її сполуки;
– у відношенні виробу не має бути перевищений гарантійний термін;

Товар, відправлений з запитом на гарантійне обслуговування, підлягає проведенню експертизи для підтвердження виробничого дефекту. Експертиза товару здійснюється при надходженні прикраси з документами на наш склад.
 

Для оформлення повернення чи обміну  товару неналежної якості потрібно виконати 3 кроки:

– Відправити листа наe-mail contact@chigantsewa.com

– Заповнити документи для проведення експертизи, які ми надішлемо вам на електронну адресу після спілкування з менеджером та вислати їх нам для перевірки на e-mail: contact@chigantsewa.com– Відправити нам виріб з заповненими документами через  відділення Нової пошти вказане у заяві на повернення.

Термін і порядок проведення експертизи:

– Після надходження вашого повернення на наш склад, ми перевіряємо його до 3-х робочих днів на відповідність усім вказаним правилам та відправляємо прикрасу на експертизу, яка зазвичай проходить до 14 днів.
– Після того, як ми отримаємо висновок експерта, грошові кошти будуть перераховані на банківську картку вказану в «Заяві на повернення».
 

На жаль, ми не можемо прийняти повернення в деяких випадках:
– Якщо відсутня «Заява на повернення» та «розрахунковий документ (чек)» із вказаними причинами повернення;
– Є механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб;

У гарантійному випадку ми обміняємо виріб на аналогічний, або безкоштовно усунемо недоліки в розумний термін.