Обмін та повернення

ПОВЕРНЕННЯ

Якщо покупець з будь-якої причини вирішив повернути товар до Chigantsewa, він має на це право упродовж 14 днів з моменту здійснення доставки (отримання покупцем товару на руки).

Для здійснення відшкодування покупцеві від Chigantsewa за повернутий товар, оригінальний придбаний товар має бути повернуто покупцем у невикористаному стані (такому, в якому покупець їх отримав), в оригінальній упаковці, без пошкоджень під час доставки. За повернутий оригінальний товар без оригінальної упаковки чи з пошкодженою оригінальною упаковкою, пошкоджений у будь-який спосіб оригінальний товар, чи такий, що має на собі явні сліди використання – грошове відшкодування здійснено не буде. Розгляд належності виконання усіх умов здійсненого покупцем повернення товару залишається на розсуд Chigantsewa

Деякі товари можуть бути виготовлені та поставлені з прикріпленою биркою безпеки, або пломбою. Товари, повернуті без оригінальної бирки безпеки, або пломби, з пошкодженою биркою, або пломбою можуть не підлягати поверненню.

Вартість послуг доставки задля здійснення повернення завжди оплачується покупцем, якщо не вказано інше.

Товари, позначені як товари остаточної розпродажу, продажу остаточного запасу, продажу остаточного товару або остаточних продажів, продаються “як є” і не підлягають поверненню.

Товари, що входять до загального розпродажу або акції, можна повернути, якщо інше не зазначено.

Для отримання додаткової інформації про процедуру або статус Вашого повернення, зверніться до служби підтримки Chigantsewa. Усі контакти для звʼязку вказані в розділі «Контакти».

Будь ласка, майте на увазі, що процедура повернення зазвичай займає приблизно 5-14 робочих днів, але не обмежується цим строком.

Процедура повернення включає в себе, але не обмежується наступними процесами: посилка з повернутим товаром потрапляє у наш центру обробки, проходить процес індентифікації товару та стану товару, верифікації облікового запису покупця, отримання рішення про відшкодування і здійснюється процедура повернення коштів.

Після отримання прийнятного повернення від покупця та затвердження повернення коштів, Chigantsewa відшкодує витрачену покупцем суму на початковий метод оплати.

Залежно від фінансової покупця установи, додаткові 2-14 робочих днів можуть знадобитися для відображення відшкодування на його банківському або кредитному картковому рахунку.

 

ОБМІН

У покупця також є можливість обміняти придатний товар замість повернення. Товари з остаточного розпродажу продаються “як є” і не підлягають обміну.

Придатним для обміну товаром вважається лише оригінальний товар з єдиним найменуванням, що має варіації, версії, або похідні суб-товари іншого розміру та кольору в наявності. Приклад ситуації з обміном товару, відповідної до наших правил: покупець отримав каблучку, що не підійшла йому по розміру – якщо у цієї моделі є версія з інакшим розміром, він може обміняти такий товар.

Обміняти придбаний товар можна лише той товар, котрий є тією ж самою моделлю.

Обміняти можна на альтернативні колір та/чи розмір.

Обміну підлягає лише такий товар, що належним чином задовольняє усі умови повернення.

Щоб ініціювати обмін, покупець повинен звернутися до Chigantsewa за наданими контактними даними та заповнити форму обміну.

Для успішного здійснення обміну, покупець повинен повернути оригінальний товар у його невикористаному стані та упаковці протягом 14 днів з моменту ініціювання обміну, використовуючи надану мітку для повернення.

Покупець отримає будь-яке повернення, яке йому належить, після отримання повернутого товару Chigantsewa та повного проходження процедури повернення оригінального товару в центрі обробки Chigantsewa.

Якщо повернення коштів було здійснено до моменту отримання Chigantsewa повернутого товару і/або також до моменту повного проходження  оригінальний товар не буде отриманий протягом 14 днів, Chigantsewa стягне відповідні кошти з вашого оригінального методу оплати або методу оплати за замовчуванням (якщо оригінальний метод недоступний) за вартість оригінального товару.

Як зазначено в нашій політиці повернення вище, зазвичай вся процедура займає приблизно 5-14 робочих днів, щоб ваше повернення досягло нашого центру виконання для обробки, і додаткові 2-14 робочих днів для відображення відшкодування на банківському рахунку або картці покупця.