Політика конфіденційності

Політика конфіденційності користувачів Chigantsewa

Останнє оновлення 30.08.2023

Дякуємо за Ваш інтерес до Chigantsewa. Ми поважаємо вашу конфіденційність і прагнемо забезпечити захист ваших персональних даних. Ця політика конфіденційності пояснює, як ми збираємо, використовуємо, захищаємо та розкриваємо інформацію, яку ви нам надаєте через наш веб-сайт та сервіси.

Збір і використання інформації

Chigantsewa збирає інформацію, яку надають користувачі при реєстрації на нашому веб-сайті, оформленні замовлення, підписці на розсилку, заповненні форм або взаємодії з іншими функціями нашого сайту. Ця інформація може включати ім’я, контактну інформацію, геолокацію, IP-адресу, унікальний відпечаток браузера та машини (компʼютера), адресу доставки та платіжні дані користувача. Chigantsewa використовує таку інформацію для обробки замовлень, здійснення контролю за виконанням стандартів безпеки, забезпечення якісного обслуговування та відправки повідомлень про новини та акції, якщо користувач погодився отримувати їх.

Захист інформації

Ми прикладаємо технічні та організаційні заходи для захисту вашої інформації від несанкціонованого доступу, втрати, використання чи розкриття. Ми використовуємо шифрування, файрволи та інші технології для захисту даних.

Розкриття інформації третім сторонам

Chigantsewa не розкриває персональні користувача дані третім сторонам без дозволу користувача, крім випадків, коли це необхідно для надання послуг, виконання правових обов’язків або захисту прав Chigantsewa а також здійснення контролю за виконанням безпекових стандартів, а також покращення якості послуг та товарів, що надає Chigantsewa.

Chigantsewa залишає за собою повне та ексклюзивне право на передачу будь-яких, отриманих в результаті користування Chigantsewa, даних користувача третім сторонам, за належних причин.

Третіми сторонами у передачі даних можуть виступати правоохоронні органи, аналітичні центри, фінансові установи, але не обмежуючись ними.

Chigantsewa розглядає належні причини для передачі інформації користувача і приймає рішення на власний розсуд.

Права користувачів

Ви маєте право вимагати доступу до ваших персональних даних, внести коригування чи видалити їх з нашої системи. Ви також можете відмовитися від отримання розсилок та змінити свої налаштування приватності.

Зміни до політики

Chigantsewa залишає за собою повне і ексклюзивне право вносити будь-які зміни до будь-яких тверджень, пунктів та положень цієї політики без попередніх оголошень.

Ця політика конфіденційності може бути періодично оновлювана. Ми рекомендуємо вам переглядати цю сторінку для отримання останньої інформації.

Якщо у вас є питання або коментарі щодо нашої політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами за контактними даними, вказаними на сторінці «Контакти».